یک پیشنهاد گردش تازه

3 هتل عجیب در ایران

3 هتل عجیب در ایران که حتما باید تجربه کنید.

3 هتل عجیب در ایران مقاله ای متفاوت و جالب است که در مورد هتل های عجیب و غریب در ایران میباشد .همانطور که میدانید ایران شهر ها و مکان های تفریحی ، تاریخی ، فرهنگی و.. بسیار زیادی دارد که باعث شده همواره مردم در حال سفر به این مناطق باشند .البته همیشه هم افرادی وجود دارند که به دنبال اقامت در هتل های لوکس و گران قیمت نباشند.اینگونه افراد ترجیح میدهند تا یک تجربه ی متفاوت از اقامت در هتل داشته باشند .پس تا آخر مقاله را حتما مطالعه کنید.

آنچه در این مقاله میخوانید:

هتل صخره ای لاله کندوان

هتل کویری بالی تجربه ای داغ

هتل قلعه گنج تهران

هتل صخره ای لاله کندوان رتبه اول لیست 3 هتل عجیب در ایران

اگر به دنبال این هستید که برای چند روز در غار شخصی خود زندگی کردن را تجربه کنید پس این هتل را از دست ندهید.اقامت در این هتل تجربه ی بسیار متفاوتی از زندگی انسان های اولیه برای شما خواهد داشت .هتل لاله کندان در شهر تبریز ساخته شده است .این هتل در دل کوه قرار گرفته و همه ی اتاق هایش از دل سنگ تراشیده شده اند.البته باید بدانید که این این هتل سومین هتل صخره ای جهان است که بسیار هم معروف میباشد.

هتل های عجیب غریب در ایران
3 هتل عجیب در ایران

معماری این هتل بسیار عجیب میباشد و نظر هرکسی را به خود جلب میکند.به طوری که هروزه مسافران و توریست های زیادی برای دیدن این هتل به شهر تبریز میرند.با اقامت در هتل صخره ای میتوانید از طبیعت اطراف آن هم استفاده کنید. اين هتل با ۴۰ اتاق سنگی طبيعی و داشتن تمامی امكانات يك هتل ۵ ستاره، تجربه زندگی غارنشينی و فضای آرام آن را برای میهمانان و گردشگران عزیز امکان‌پذیر می‌نماید. 

باید بدانید که یک هتل شبیه به همین هتل صخره ای ایران در کشور ترکیه وجود دارد. که بعضی ها هزینه ی زیادی برای بازدید از آن میکنند.

البته اگر از اقامت در هتل هایی که در طبیعت هستند لذت میبرید حتما مقاله هتل بام سبز رامسر را مطالعه کنید.

هتل های عجیب غریب در ایران

هتل کویری بالی تجربه ای داغ

هتل کویری بالی حس و حال زندگی در انیمیشن علاالدین را برای شما به وجود می آورد.همچنین اگر دوست دارید بر روی شن های داغ کویر قدم بزنید و دراز بکشید ، این هتل را از دست ندهید.این هتل در منطقه ی خور و بیابانک استان اصفهان قرار گرفته است . این هتل که رتبه ی دوم در لیست 3 هتل عجیب در ایران را دارد ، همچنین بزرگ ترین هتل کویری مرکز ایران هم میباشد.

هتل های عجیب غریب در ایران

این هتل دارای 32 اتاق میباشد که بعضی از اتاق ها آن سنتی میباشند و خبری از تخت و میز و صندلی در آن ها وجود ندارد.به طوری که در طراحی این اتاق ها از دیوار های کاه گلی استفاده شده است.همچنین علاوه بر امکانات هتل شما میتوانید از آسمان پر ستاره ی کویر در شب لذت ببرید .

مشابه همین هتل در دبی ساخته شده است که در دل کویر قرار دارد.این هتل معماری کاملا عربی دارد.

هتل های عجیب غریب در ایران

هتل قلعه گنج تهران

هتل های عجیب غریب در ایران

این هتل میتواند تجربه ی خوابیدن زیر سقف های کپری را برای شما به وجود بی آورد.در گذشته زندگی در چنین اتاق های از نشانهی فقر بود .اما امروزه اقامت در آنها میتواند بسیار متفاوت و تجربه ی دلپذیری باشد.با اقامت در این هتل میتوانید در تاریخ زندگی کنید و تجربه ای از زندگی در گذشته را به دست بیاورید.باید بگم این هتل اولین و تنها ترین هتل کپری در دنیا است . پس در هیچ جای دنیا مشابهش را پیدا نخواهید کرد.این هتل آرزوی بسیاری از جهانگردان میباشد.

هتل قلعه گنج 30 اتاق دارد که همه ی آن ها از مصالحی چون توپ یا لَهَر درخت نخل و درختچه‌ی داز ساخته شده اند.این نوع معماری برای توریست ها بسیار جذاب میباشد.

پس اگر از سفر های همیشگی خود خسته شده اید میتوانید با اقامت در این 3 هتل عجیب در ایران تجربه ی متفاوتی به دست بیاورید .همچنین با داشتن اینگونه هتل ها در ایران میتوانید با هزینه بسیار کمتری سفر های هیجان انگیز و دلنشین داشته باشید.

اگر عاشق هتل گردی هستید این مقاله های به شما کمک میکنند:

هتل های برتر کیش

5 هتل برتر مشهد

 

یک پیشنهاد گردش تازه

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.